Grilovaná kolena, krůty, selata, krkovička, atd.

Speciality na grilu

Pozor! Při prohlížení této stránky můžete dostat hlad.

Nezapoměňte hodně zapíjet tvořící se sliny. Úplně nejlepší, ale bude když přijedete k nám a něco si dáte. Garantujeme Vám, že budete maximálně spokojeni a ještě si s sebou odnesete něco domů. Naše porce totiž zvládne málokdo.

Mezi naše grilované speciality patří např. grilované sele, nadívaná grilovaná krůta, grilovaná krkovice, grilovaná vepřová kýta, grilované jehně, grilovaná kuřata, grilované nadívané husy a kachny, kuřecí gyros, vepřový gyros, sýrový špíz, krabí klepítka, hovězí jazyk uzený, rybí speciality...

Novinka! Možnost dovozu Grilovaných specialit a Teplých masových rautů k Vám ve speciálních Termoboxech a Termoportech.Grilovaná kolena

Patří mezi nejžádanější pokrmy, které nabízíme. Koleno je připraveno tak, aby bylo měkké již od kosti a maso bylo ochuceno ne jen na povrchu ale i uvnitř. Příprava netrvá déle než pár minut. Můžete si vybrat gramáž od 700g až nad 1kg. Více informací...

Grilovaná krkovička / živáňská krkovička

Vynikající krkovička je vhodná pro větší počet lidí. Přípravu tohoto jídla je nutno objednat předem. Pokud nám sdělíte počet osob pomůžeme Vám určit správné množství masa tak, aby nikdo nepřišel zkrátka.
Grilovanou krkovici objednávejte nejpozději 2 dny dopředu.

Grilovaná krůta

Nemáte rádi vepřové? Žádný problém, objednete si krůtu plněnou nádivkou. Může být samostatně nebo ke spestření vaší slavnostní tabule. Přípravu tohoto jídla je nutno objednat předem. Krůta je velmi vhodná i pro děti a starší osoby.
Grilovanou krůtu objednávejte nejpozději 5 dnů dopředu.

Grilovaná husa, kachna

Jste na klasiku? Žádný problém, objednete si husu nebo kachnu a přijďte na hostinu. Přípravu tohoto jídla je nutno objednat předem. Husu nebo kachnu objednávejte 2 dny dopředu.

Grilované sele

Bývá ozdobou a zlatým hřebem každé dobré oslavy. Selátko nasytí velké množství lidí. Jelikož jeho příprava trvá delší dobu, je vhodné jej objednat předem. Maso je dokonale propečeno a ochuceno.
Grilované sele objednávejte nejpozději 5 dnů dopředu.

Teplé masové rauty

Neomezený výběr různých druhů a množství grilovaných mas. Např. grilovaná kuřecí stehna, špalíčky, křídla, krůtí křídla, kuřecí / vepřové řízečky, grilovaná vepřová panenka, bůček, žebra, krkovice, kolena, špízy, vepřový vrabec, speciality z hovězího masa...

Ostatní speciality

Speciality z ryb a hovězího masa...Ke všem těmto specialitám podáváme jako přílohu spoustu čerstvé zeleniny. Grilovaná jídla výborně doplňují různé nakládané papriky,beraní rohy, feferony okurky, cibulky, kukuřičky, hrášek, fazolky, atd. Vše k těmto specialitám podáváme.

Co nesníte, rádi Vám zabalíme do speciálních termo sáčků. Můžete se pak doma podělit se členy rodiny, kteří se nemohli zůčastnit Vaší oslavy.

...Když na kolena tak do Spytihněvi !!!


Webdesign:  Global Business IT s.r.o. © 2006+ | pro 800x600+ |