Grilovaná kolena, krůty, selata, krkovička, atd.

Rozvoz jídel

ROZVOZ VE VŠEDNÍ DNY
MEZI 10:00-14:00
Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ POZASTAVEN.

Vážení zákazníci připravili jsme pro Vás možnost dovozu grilovaných kolen, salátů a jiných specialit až přímo k Vám na Vaše pracoviště a do Vaší firmy popř. až k Vám domů.

Na objednávku lze dovézt jakékoliv jídlo z našeho jídelníčku včetně teplých masových rautů, grilovaných selat, krkovic, krůt, kýt, husí, kachen, jehňat...

Mezi nejoblíbenější jídla, která rozvážíme patří naše grilovaná kolena a zeleninové saláty s různými doplňky jako např. se šunkou a sýrem, kuřecími nugetami, sýrovými kostkami, tuňákem atd.


Ceny jídel

Cena grilovaného kolena je 229 Kč/kg. Ceny salátů najdete v ceníku vpravo. Ke každé objednávce je ještě nutno přičíst 8 Kč za balné.

Co lze objednat?

Máte-li zájem objednat si jídlo s dovozem, volejte klidně už od rána od 8:00 hod na níže uvedený telefon. Jídlo Vám doručíme mezi 10:00-14:00 hod. Nebo si můžete objednat i den předem. Zatím pouze grilované koleno, nebo jakýkoli salát z naší nabídky.

V případě jiné objednávky než je grilované Koleno nebo salát dohodneme termín a dodání individuálně. Co se týče individuální objednávky, objednat si můžete cokoli z našeho běžného sortimentu včetně grilovaných specialit jako jsou grilovane sele, krkovice, krůta, kýta, husa, kachna, jehně, teplé masové rauty atd.

Objednávky

Od Pondělí do Pátku rozvážíme od 10:00-14:00 Grilované Kolena a Saláty. Ostatní speciality Vám doručíme KDYKOLIV po dohodě!
Telefon rozvoz: +420 775 612 232

Objednávku na daný den můžete volat už od 8:00 hodin ráno. Individuální objednávku kdykoliv. Veškerý rozvoz grilovaných kolen a salátů v čase Po-Pá od 10:00-14:00 je ZDARMA!

Trasa rozvozu Napajedla - Otrokovice - Malenovice - Zlín (prozatím)....Když na kolena tak do Spytihněvi !!!


Webdesign:  Global Business IT s.r.o. © 2006+ | pro 800x600+ |