Náš jídelní lístek je velmi bohatý a každý si z něj určitě vybere.

Jídlo a pití

Na této stránce najdete průřez naším jídelníčkem. Vaříme zdravě, rychle a kvalitně. Příjemný personál Vám pomůže vybrat si to nejlepší na co máte chuť.

U nás si vyberete z pestrého výběru polévek, minutek, salátů s masem i bez masa, dezertů a sladkostí.

Grilované speciality jako grilované sele, krůta, krkovice, kýta, jehně a teplé masové rauty jsou naší chloubou. Co nás však nejvíce těší a co je naším nejlepším výtvorem? No přece grilovaná kolena.

A když po tom všem dostanete žízeň? Nahlédněte do nápojového lístku sami.

strana 2 strana 3 strana 4 strana 5 strana 6 strana 7 strana 8 strana 9 strana 10 strana 11 strana 12 strana 13 strana 14 strana 15 strana 16 strana 2 strana 3 strana 4 strana 5


Hlavní jídla

Doba přípravy 30 - 40 minut. V letních měsících až 60 minut. Standartní gramáž jídel 200g. Máme bohatý výběr jídel z nějž si vybere opravdu každý.   » více

Saláty

Moderním a zdravým trendem naší doby je konzumace kvalitních a lehkých jídel. Tuto podmínku dokonale splňují naše saláty pro vegetariány i pro ty co mají rádi maso a sýry. V salátech je spousta zdravé zeleniny a velmi chutný dressing.   » více.

Poháry a dezerty

Po všech dobrotách přijde vhod něco na spravení chuti. Poháry s ovocem a různé dezerty chutnají dobře ke kávě i čaji.  » více Vychutnejte si po dobrém jídle značkovou kávu.

Káva logo...Když na kolena tak do Spytihněvi !!!

Webdesign:  Global Business IT s.r.o. © 2006+ | pro 800x600+ |